EPOXYPOLYESTERY - barvy pro vnitřní použití

Popis výrobku:

Teplem vytvrzovaná prášková barva vhodná pro aplikaci jak elektrostaticky, tak i tribo systémem. Její součástí je tribo-modifikovaná karboxylopolyesterová pryskyřice, vytvrzovaná v reakci s epoxidovou pryskyřicí, tvrdidly, aditivy, plnidly a UV-světlu a horku odolnými pigmenty. 

Chemické složení:

Pevné epoxidové pryskyřice, pevné karboxypolyesterové pryskyřice, aditiva, plnidla a pigmenty s velmi dobrou odolností na teplo a světlo. 

Použití:

kovové části a vybavení do kanceláří, regálové systémy, výrobky do domácnosti, campingový nábytek, radiátory, ohřívací desky, ohřívače vody, potřeby pro domácnost, koňské postroje, různé stroje, počítačové kryty, elektrické panely aj. předměty pro vnitřní použití. 

Předúprava:

Pro zajištění správné přilnavosti vypáleného prášku, je třeba povrch řádně očistit, odmastit, zbavit event. rzi. Odmaštění povrchu je nezbytné. Železitý nebo zinečnatý fosfát na železný podklad pak zajišťuje železu vyšší korozní odolnost.U hliníkových povrchů pak doporučujeme předúpravu chromátem. 

Skladování:

Výrobek uskladňovat v suchém prostředí do teploty 30o C po dobu min. 12 měsíců. 

Tloušťka nástřiku:

Pro obdržení ideálního nástřiku, doporučuje se tloušťka 60-70 micronů u hladkých odstínů. (v souladu s UNI - ISO 2360). U výrobků označených BBS( tenkovrstvé) doporučujeme tloušťku 35-40 micronů.