Ruční stříkací zařízení ZEUS 2000 EVO

matrix,plzeň,práškové,barvy,velkoobchod,stříkací,boxy,měřící,technika,ZEUS,ELCOMETER

Ruční jednotka 2000 EVO

Ruční stříkací zařízení ZEUS 2000 EVO Ruční jednotka 2000 EVO zachovává nejen stejné charakteristiky spolehlivosti a potencionálu, který je příznačný u všech zařízeních serie 2000, představuje zajímavé novinky, jako například nový model vozíku s nakloněnou plošinou pro lepší a snažší vyprázdnění kartonu.

Také kontrolní jednotka byla modifikována s ohledem na předešlé verze, zavedením nového zařízení ACC (automatická kontrola napětí) , která umožňuje nejen regulaci výstupního napětí z pistole, ale také kontrolovat jeho průběžné hodnoty.

Toto zařízení je velmi potřebné, neboť dovoluje přizpůsobit nastavení pistole dle různých typů prášků.

Doplňuje zařízení o nové skupiny nástavců, (tyto nástavce mohou být použity na všechny typy pistolí man-98, man -95 a aut- 95 a C02).

Nová stříkací jednotka je k dispozici jak ve verzi corona a tribo, tak s přímým sáním z kartonu nebo sáním ze zásobníku nerez - inox 55 lt.

Ruční stříkací zařízení ZEUS 2000 EVO

KONEČNĚ HADICE NA PRÁŠEK, KTERÁ SE SNADNO ČISTÍ

Ruční stříkací zařízení ZEUS 2000 EVO

Díky vodivému jádru, dovoluje nová hadice na prášek uzemnit veškerá elektrostatická zatížení, která se vytváří v průběhu tření prášku na jejích stěnách.


Aby to bylo možné, je třeba ho uzemnit buď přes pistoli nebo přes pumpu Venturi.


Zeus zrealizoval soupravu držák hadice + Venturi, upraveno specificky pro tuto novou typologii hadice, ktrá umožňuje realizovat jediné připojení mezi hadicí a pumpou. Toto propojení dovoluje eliminovat veškeré zbytkové elektrostatické nabití.
Zlepšuje tak bezpečnost zařízení.

Ruční stříkací zařízení ZEUS 2000 EVO

Fotogalerie

ovládací panel
ovládací panel